Kapsan Kapitone Hakkında


1954 yılında aile şirketi olarak kurulan Kapsan Kapitone Sanayi, Türkiye'nin ilk kapitone şirketi olarak faaliyete başlamıştır. Zaman içinde gelişerek, anonim şirket olmuş ve sunduğu kaliteli hizmeti ile yurt dışına açılmıştır.

Yıllık 2 milyon metre üretim kapasitesine sahip olan şirketimiz, kullandığı en modern teknoloji sayesinde müşterilerimize 30,000’den fazla desen çeşidi sağlamaktadır. 1500 m2'lik kullanım alanına yayılmış şirketimizde sunulan kapitone hizmetinin yanı sıra elyaf, tela ve astar gibi işlenmemiş yan ürünleri de satışa sunmaktadır. Müşterilerine güvenilir ve sürdürülebilir bir şekilde hizmet vermeye çaba göstermekteyiz.

Kapsan Kapitone, 60 yılı aşkın tecrübesiyle ve yaptığı yatırımlarla bugün Avrupa’da kapasite ve teknoloji olarak en üst noktada bulunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışında üst düzey markaların tedarikçisi olup, hedefini her daim yukarı taşımayı kendine misyon edinmiştir. Her geçen gün kalitesini arttırmaya yönelik güvenilir ve dinamik girişimler göstermektedir.

Web sitesi trafiğini analiz etmek ve deneyiminizi iyileştirmek için bu sitede 'çerez' kullaniyoruz.